Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Старостинські округи Оратівської селищної територіальної громади

1. Балабанівський старостинський округ, з центром у с. Балабанівка, у складі сіл: Балабанівка, Богданівка, Ступки, Лінеччина. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Балабанівка, вул. Центральна, 25.

Староста:    Сіромаха Оксана Дмитрівна

E-mail: balabanivsr@ukr.net

2. Великоростівський  старостинський округ, з центром у с. Велика Ростівка, у складі села Велика Ростівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. В. Ростівка, вул. Щаслива, 20.

Староста: Власенко Галина Петрівна

E-mail:  vel_rost@i.ua

3. Животівський  старостинський округ, з центром у с. Животівка, у складі села Животівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Животівка, вул. Центральна, 7.

Староста:  Бабенко Володимир Васильович

E-mail: zhiv_sr@ukr.net

4. Зарудянський  старостинський округ, з центром у с. Заруддя, у складі сіл: Заруддя та  Гоноратка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Заруддя, вул. Центральна, 1.

Староста:  Яценко Світлана Михайлівна

E-mail: zaruddya111@gmail.com

5.  Кожанський  старостинський округ, з центром у с. Кожанка, у складі сіл: Кожанка та  Бартошівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Кожанка, вул. Щорса, 30.

Староста:  Рабець Микола Вікторович

E-mail:   kozankastarokrug@ukr.net

6. Кошланівський  старостинський округ, з центром у с. Кошлани, у складі сіл: Кошлани та  Дібровинці. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Кошлани , вул. Миру, 15.

Староста:  Загарія Анатолій Вікторович

E-mail:  koshlany-rada@ukr.net  

7. Лопатинський  старостинський округ, з центром у с. Лопатинка, у складі сіл: Лопатинка та Тарасівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Лопатинка, вул. Першотравнева, 31.

Староста:  Розумнюк Віктор Григорович

E-mail:  lopatinka.rada@ukr.net

8.  Медівський  старостинський округ, з центром у с. Медівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Медівка, вул.Трудова, 1.

Староста:  Карнаух Валерій Васильович

E-mail:  medivkasilrada@ukr.net

9. Новоживотівський  старостинський округ, з центром у с. Новоживотів. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Новоживотів, вул. Перемоги, 46А.

Староста:  Сербіна Тетяна Володимирівна

E-mail:   novozhyvotiv2016@ukr.net

10.  Оратівський  старостинський округ, з центром у с. Оратів. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою  с. Оратів, вул. Миру, 33.

Староста:  Новіцька Ганна Анатоліївна

E-mail:    radasorativ@ukr.net

11. Осичнянський старостинський округ, з центром у с. Осична. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Осична, вул. Центральна, 1.

Староста:  Матвіяшин Валентина Вікторівна

E-mail:  osichnasr@ukr.net

12. Підвисоцький старостинський округ, з центром у с. Підвисоке, у складі сіл: Підвисоке та Тарасівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Підвисоке, вул. Центральна, 20.

Староста:  Сирота Тетяна Олександрівна

E-mail:    pidvysokesr@ukr.net

13. Рожичнянський старостинський округ, з центром у с. Рожична, у складі сіл: Рожична та  Оратівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Рожична, вул. Софії Козлової, 5.

Староста:  Багінська Надя Борисівна

E-mail:   rodhicnasr@ukr.net

14. Сабарівський старостинський округ, з центром у с. Сабарівка, у складі сіл: Сабарівка та  Дівоччина. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Сабарівка, вул.Шевченка, 1.

Староста:  Шевчук Петро Павлович

E-mail:    sabarivka_rada@ukr.net

15.  Скальський  старостинський округ, з центром у с. Скала. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою  с. Скала, вул. Молодіжна, 18а.

Староста:  Гуменюк  Олена Павлівна

E-mail:    skala.silrada@gmail.com

16. Скоморошківський старостинський округ, з центром у с. Скоморошки, у складі сіл: Скоморошки,  Кам’яногірка, Вербівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Скоморошки, вул. Центральна, 17.

Староста:  Мартинюк Олександр Миколайович

E-mail:   skomoroschki.silskarada@ukr.net

17.  Сологубівський старостинський округ, з центром у с. Сологубівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою  с. Сологубівка, вул. Перемоги, 4.

Староста:  Гром Любов Володимирівна

E-mail:   sologubivkaokrug@gmail.com

18.  Стрижаківський старостинський округ, з центром у с. Стрижаків, у складі сіл: Стрижаків та Синарна. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Стрижаків, вул. Миру, 31.

Староста:  не призначений

E-mail:   strygakiv@ukr.net

19.  Угарівський старостинський округ, з центром у с. Угарове, у складі сіл:  Угарове, Березівка, Каленівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Угарове, вул. Молодіжна, 3а.

Староста:  Пазич Сергій Васильович

E-mail:    ugarivrada@ukr.net

20. Фронтівський старостинський округ, з центром у с. Фронтівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Фронтівка, вул. Центральна, 34.

Староста:  Равлюк Тарас Борисович

E-mail:   rada_frontivka@meta.ua

21. Чагівський старостинський округ, з центром у с. Чагів, у складі  сіл: Чагів, Мервин, Мала Ростівка, с-ще Чагівське. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Чагів, провулок Шкільний , 34.

Староста:  Москалюк Катерина Захарівна

E-mail:   chagiv_sr@ukr.net

22. Чернявський старостинський округ, з центром у с. Чернявка, у складі сіл: Чернявка та Ганнівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Чернявка, вул. Першотравнева, 17. 

Староста:  Титоренко Ганна Мусіївна

E-mail:    cher_rada@ukr.net

23. Човновицький старостинський округ, з центром у с. Човновиця, у складі сіл: Човновиця, Закриниччя, с-ще Озерне, с-ще Степове. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Човновиця, вул. Центральна, 52.

Староста:  Антонюк Олена Яківна

E-mail:  chovnovicasr@i.ua

24. Юшковецький старостинський округ, з центром у с. Юшківці. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Юшківці, вул. Шевченка, 8.

Староста:  Харенко Марина Іванівна

E-mail:    yushkivtsi.rada@gmail.com

25. Яблуновицький старостинський округ, з центром у с. Яблуновиця, у складі сіл: Яблуновиця та  Скибин. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Яблуновиця, вул. Шевченка, 2.

Староста:  Миронюк Оксана Вікторівна

E-mail:    yablunovsr@ukr.net

26.  Якимівський старостинський округ, з центром у с. Якимівка, у складі сіл: Якимівка та  Бугаївка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Якимівка, вул. Київська, 134.

Староста:  Тукач Віталій Петрович

E-mail:   tukachvitaliy85@gmail.com

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь