Корисна інформація. Оголошення

27 Квітня, 2021 р., 15:10
Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» запровадив нові механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства.
20 Квітня, 2021 р., 11:37
З 1 травня побутові споживачі ТОВ «Вінницягаз Збут» зможуть обирати для себе зручний тариф на газ. Компанія підготувала для своїх клієнтів кілька цікавих комерційних пропозицій. Серед них — ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ», «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ», «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ».
09 Квітня, 2021 р., 14:40
Змінивши постачальника — перевіряйте чи ви його клієнт
09 Квітня, 2021 р., 14:20
Аваріями на газопроводах часто закінчуються земляні роботи без погодження з газовиками. Збитки відшкодовують винні особи.
09 Квітня, 2021 р., 14:18
З настанням весни мешканці міст і селищ виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах.
08 Квітня, 2021 р., 16:33
Відповідно до протоколу засідання комісії  селищної ради з питань ТЕБ та НС №5 від 08.04.2021 року на території Оратівської селищної ради в базарний день суб’єктам підприємницької діяльності дозволено торгівлю свійською птицею та свійськими тваринами в спеціально відведеному місці по вулиці Невського при дотриманні усіх рекомендацій із організації протиепідемічних заходів, частого миття рук, дотримання соціальної дистанції (не менш 1,5 метра), дотримання маскового режиму.
08 Квітня, 2021 р., 11:06
Шановні керівники підприємств!
01 Квітня, 2021 р., 15:22
Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського здійснює підготовку  здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на першому (бакалаврському), другому (магістерському), третьому (освітньо-науковому) рівнях.
29 Березня, 2021 р., 11:01
ТОВ «Вінниягаз Збут» повідомляє про ціну на природний газ для населення в квітні 2021 року