Корисна інформація. Оголошення

07 Вересня, 2020 р., 17:07
Відомості про утворення виборчих округів з виборів депутатів Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
03 Вересня, 2020 р., 15:49
4 вересня о 13.00 год. В приміщенні  музичної школи відбудеться засідання комісії Оратівської селищної ради щодо дотримання вимог законодавства при користуванні водним об’єктом «Камінний став». На засідання запрошується орендар Сула Віталій Віталійович.
31 Серпня, 2020 р., 13:45
Оратівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади:
21 Серпня, 2020 р., 09:51
Відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» у 2020 році фізичним та юридичним особам передбачена дотація за бджолосім’ї.
14 Серпня, 2020 р., 16:15
До уваги переміщених осіб!
13 Серпня, 2020 р., 13:58
Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» запрошує у 2020 році на навчання за таким переліком спеціальностей: