Новини Оратівської селищної ради

17 Листопада, 2021 р., 08:33
 Щедра Оратівська земля багата на справжні народні таланти, які роблять великий вклад на збереження та розвиток  національної культури. Підтвердженням цього став  огляд-конкурс сільських закладів культури «Творча щедрість Оратаєвого краю» в рамках фестивалю «Ти не зникнеш із карти,село», присвяченого 30-річчю Незалежності України.
16 Листопада, 2021 р., 16:03
З метою висвітлення питань нотаріату 16 листопада 2021 року у рамках співпраці з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування  в залі засідань Оратівської селищної ради відбулося онлайн-навчання для старост.
15 Листопада, 2021 р., 15:09
Щороку кампанія Всесвітнього дня боротьби з діабетом фокусується на спеціальній темі, яка триває один або кілька років: можливий доступ до медичної допомоги – якщо не зараз, тоді коли?
15 Листопада, 2021 р., 10:49
Відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради розпочато проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році, які проводяться на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів. До участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад допущено учнів, які здобули перемогу в проведенні шкільного етапу.
12 Листопада, 2021 р., 11:34
Уряд ухвалив зміни до постанови, що дає змогу до моменту набуття законом чинності запустити експериментальний проєкт для жителів всієї країни, зокрема власників паспортів-книжечок.
11 Листопада, 2021 р., 15:11
Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України.