Новини Оратівської селищної ради

11 Листопада, 2021 р., 10:29
09 листопада в актовій  залі Оратівського Центру культури та дозвілля   відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
09 Листопада, 2021 р., 14:51
Сьогодні 09 листопада відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради проведено змагання з шахів серед юнаків та дівчат 2005 року народження, який проходив в рамках проведення Гімназіади серед серед учнів закладів загальної середньої освіти Оратівської селищної ради.
09 Листопада, 2021 р., 14:05
Сьогодні, 9 листопада, відбулося засідання  адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради на якій розглянуто дві справи про порушення  громадянами правил благоустрою – розміщення на дорозі каміння та хмизу. Постановами адміністративної комісії на громадян накладено штраф у розмірі 1360 грн на кожного. Один штраф вже сплачено винною особою.
09 Листопада, 2021 р., 11:54
Сьогодні, 9 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  Оратівської селищної ради, яке провела селищний голова Галина Лошак. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.
08 Листопада, 2021 р., 16:05
Сьогодні 08 листопада в м. Іллінці відбулись зональні змагання з тенісу настільного, які проходили в рамках проведення Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області.
08 Листопада, 2021 р., 16:03
День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.
08 Листопада, 2021 р., 15:41
Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва!