Корисна інформація. Оголошення

23 Вересня, 2021 р., 09:01
Комунальний заклад "Оратівський селищний центр соціальних служб" проводить пошук та підбір кандидатів у патронатні вихователі, прийомних батьків та батьків – вихователів дитячих будинків сімейного типу.
23 Вересня, 2021 р., 08:55
Комунальний заклад «Оратівський селищний центр соціальних служб» запрошує на роботу психолога/практичного психолога.
21 Вересня, 2021 р., 15:04
До уваги депутатів Оратівської селищної ради!
20 Вересня, 2021 р., 15:00
Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області нагадує роботодавцям  Іллінецької, Оратівської, Дашівської територіальних громад що порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці з організації виконання робіт підвищеної небезпеки приводять до нещасних випадків або до травмування людей  на підприємстві. Тому, роботодавець перед тим, як допустити   працівника до роботи , який  залучаєтеся до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та де є потреба у професійному доборі,  необхідно дотримуватись таких вимог, а саме:
20 Вересня, 2021 р., 13:42
Користуйтесь газом з дотриманням правил безпеки
10 Вересня, 2021 р., 14:41
Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині прогнозується температурний режим близький до норми.  В кінці періоду місцями дощитиме.