Корисна інформація. Оголошення

20 Липня, 2021 р., 11:42
Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області застерігає роботодавців  Іллінецької, Оратівської, Дашівської територіальних громад щодо  організації роботи на підприємствах, установах та організаціях і  вжиття усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт у період підвищеної температури повітря, тому що  спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини  та збільшує ризик настання нещасного випадку на виробництві.
15 Липня, 2021 р., 08:44
Це четвертий різновид вакцини від COVID-19, яка використовуватиметься для щеплення мешканців області.
15 Липня, 2021 р., 08:41
Вакцини стабільно надходять до країни і розвозяться по регіонах для подальшого вживання, проблем з постачанням немає. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду.
15 Липня, 2021 р., 08:25
На сайті Міністерства освіти і науки України зазначено, що прийом заяв та документів стартує 14 липня до всіх закладів освіти, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання) та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти. Закінчується прийом документів о 18:00 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів, творчих конкурсів; о 18:00 23 липня – для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів та творчих конкурсів, які були складені з 1 до 13 липня.
12 Липня, 2021 р., 11:25
Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо!
12 Липня, 2021 р., 08:27
До уваги одержувачів житлової субсидії
06 Липня, 2021 р., 08:56
Будьте  обережні  на  воді!
02 Липня, 2021 р., 08:40
Обережно, блискавка!