Корисна інформація. Оголошення

07 Вересня, 2021 р., 11:41
Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині поступове підвищення температурного режиму.  Опади не прогнозуються.
31 Серпня, 2021 р., 11:51
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.
17 Серпня, 2021 р., 10:56
Громадська організація "Єдина Родина Вінничини" , яка об'єднує членів родини полеглих в російсько-українській війні Захисників України, 29 серпня 2021 року у місті Вінниця, на площі Європейській, за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради, проводить урочисте відзначення Дня пам'яті Захисників України.
13 Серпня, 2021 р., 10:40
Іллінецьке відділення обслуговує 2698 суб'єктів підприємництва (страхувальники), з яких в Іллінецькому районі обліковано 1745 одиниць, або 67% від загальної їх чисельності, в тому числі 625 (34%) юридичних і 1120 (64%) фізичних осіб, а в Оратівському районі на обліку 953 одиниці, або 35% від загальної чисельності, в тому числі 457 (48%) юридичних, 496 (52%) фізичних осіб та 5 фермерських господарств.
13 Серпня, 2021 р., 10:36
Щороку Фонд соціального страхування України  фіксує  смертельні нещасні випадки, які стаються  під час роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях, причиною смертельних нещасних випадків стається  через отруєння газами в каналізаційних колодязях.
05 Серпня, 2021 р., 09:14
Оратівська селищна  ради повідомляє про оголошення аукціону з передачі в оренду  нежитлових  приміщень, площею 17,8 кв. м та 35,6 кв.м,  що знаходиться за адресою: смт. Оратів, вул. Паркова ,14.
03 Серпня, 2021 р., 11:04
У країні змінюється модель надання соціальної підтримки, центр надання соціальних послуг переноситься до громад, що є зручним для людей, яким тепер не доведеться їздити в обласний або районний центр для отримання соціальних послуг. Адмініструванням цих послуг і контролем їх якості надання займеться Національна соціальна сервісна служба України. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».