Новини Оратівської селищної ради

02 Січня, 2024 р., 10:30
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОРАТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!!
01 Січня, 2024 р., 15:04
Шановні жителі Оратівської громади, на жаль, маємо ще одну втрату…
29 Грудня, 2023 р., 21:58
На пленарному засіданні 54 сесії селищної ради затверджено головний фінансовий документ Оратівської селищної територіальної громади на наступний рік.
28 Грудня, 2023 р., 15:49
 На жаль, знову трагічна звістка. Оратівська  громада втратила ще одного мужнього бійця Фастівця Олега Володимировича, 28.11.1981 року народження з с. Скоморошки.
26 Грудня, 2023 р., 16:02
Світлу радість принесли вихованці Оратівської дитячої музичної школи. Учасники фольклорної групи музичної школи показали театралізоване дійство Різдвяного дива під Вифлеємською зорею. Мелодійними колядками та віншуваннями привітали усіх працівників селищної ради зі святом. Побажання швидкого відродження Україні прозвучало з дитячих вуст, як благословення на мирне і незалежне майбутнє нашої країни.
26 Грудня, 2023 р., 13:52
Вітаю християн із Різдвом Христовим! Нехай Господь буде милостивим до України та захищає її героїв своєю безмежною любов`ю. Благослови, Боже, Україну миром! Хай здійсняться світлі мрії. Нехай зігрівають душу сімейні зустрічі. Божої ласки та процвітання просимо для Батьківщини, добробуту та щастя – українському народу! Христос народився! Славімо його!
24 Грудня, 2023 р., 07:44
Із прийдешнім Різдвом Христовим!