Новини Оратівської селищної ради

26 Лютого, 2020 р., 14:07
23 лютого 2020 року в  с. Балабанівка відбулися навчально - тренувальні збори Оратівської ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат, приурочені пам'яті  Героям Небесної Сотні.
26 Лютого, 2020 р., 09:47
Днями відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2004 року народження в місті Бар.
24 Лютого, 2020 р., 15:58
15 лютого відзначаємо древнє національне свято, що символізує зустріч зими та весни, яке також поєднується із величною християнською церковною подією – Стрітенням Господнім. З цієї нагоди 20 лютого в закладі дошкільної освіти  «Сонечко» пройшла розвага  «Весну зустрічаємо», якою завершився цикл зимових свят у закладі.
21 Лютого, 2020 р., 16:06
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
21 Лютого, 2020 р., 11:27
До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в Публічній бібліотеці Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади   організовано книжково-ілюстративну виставку «Час плине, а пам’ять залишається» . Матеріали виставки подані у двох розділах: «94 дні Євромайдану. Коментарі. Події. Факти. ”, «Феномен Майдану в художньому слові».