Новини Оратівської селищної ради

20 Лютого, 2020 р., 14:56
Професія поліцейського – це  одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій  у світі. Представники цієї професії стежать за порядком на вулицях, патрулюючи територію і затримуючи людей, які порушують закон, виїжджають на місця злочинів.
19 Лютого, 2020 р., 09:13
День відкритих дверей для громад відбувся днями у Вінницькому регіональному офісі Програми«U-LEAD з Європою» – це перша у 2020 році зустріч керівників  ОТГ області.
19 Лютого, 2020 р., 08:20
18 лютого відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення заходів протягом лютого-березня 2020 року у Оратівській ОТГ.
18 Лютого, 2020 р., 16:58
У закладі дошкільної освіти відбулася спортивна розвага «Подорож в країну Здоровляндію»», куди запросили дітей старших та середньої груп. Організатор змагань – інструктор з фізичного виховання Брацюха О.М.
18 Лютого, 2020 р., 16:45
Цікаво і змістовно у ЗДО «Сонечко» пройшов тиждень української мови. Мета – показати дітям красу і багатство рідної мови, сприяти розширенню словникового запасу, розвитку творчих здібностей; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов до народної мудрості, рідного слова.
17 Лютого, 2020 р., 13:34
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  31- річниця виведення військ з Афганістану.
17 Лютого, 2020 р., 08:49
16.02.2020 р у спортивному залі Човновицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся міжрайонний турнір з настільного тенісу серед чоловіків приурочений Дню вшанування учасників бойових дій. В змаганнях приймали участь 11 учасників.
17 Лютого, 2020 р., 08:47
14-15.02.2020 р у м.Іллінці відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2004 р.н. У змаганнях приймала участь команда Оратівської ДЮСШ, тренери-викладачі Катрага П.М. та Дука М.І.