Новини Оратівської селищної ради

12 Лютого, 2020 р., 10:15
Чадний газ  не має ні кольору, ні запаху. Дія цього газу призводить до зсідання гемоглобіну крові й у великих концентраціях може остаточно погасити свідомість, а також спричинити летальний наслідок. Дим від куріння тютюну теж є джерелом чадного газу. Чимала кількість цього газу міститься й у вихлопах автомобільних двигунів. Звичайно, обсяги цих джерел недостатні для того, аби  “учадіти до смерті”. Незначні дози чадного газу спричинюють головний біль, кисневе голодування, а в разі тривалого впливу виникає розлад серцево-судинної системи, починається розвиток атеросклерозу.
10 Лютого, 2020 р., 14:03
На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука, щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами,  інспектором праці  селищної ради  за участі інших державних органів проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.
06 Лютого, 2020 р., 15:53
Оратівською ДЮСШ організовано парний турнір з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н., що відбувся 3 та 4 лютого у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Човновиця.