Новини Оратівської селищної ради

18 Травня, 2022 р., 14:36
Фандрейзингова платформа UNITED24 — головне вікно для збору пожертв на підтримку України, яку запустили за ініціативи Президента Володимира Зеленського.
18 Травня, 2022 р., 14:27
Щорічно 18 травня в Україні вшановують пам’ять понад 200 000 кримських татар, яких радянська влада примусово вивезла з Криму в 1944 році. Внаслідок насильницької депортації вони втратили дім, батьківщину, рідних, а багато хто – і життя. У 2015 році Верховна Рада України визнала цей злочин комуністичного режиму геноцидом кримськотатарського народу.
18 Травня, 2022 р., 14:23
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 18.05 орієнтовно склали
18 Травня, 2022 р., 14:23
Для отримання соціальних виплат особам з інвалідністю проходити повторний огляд для підтвердження інвалідності не потрібно.
18 Травня, 2022 р., 09:31
Держава наразі будує по 2 тисячі квартир у 16 регіонах України для внутрішньо переміщених осіб. Ще декілька тисяч планує викупити у забудовників. Про це в інтерв’ю НВ заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
18 Травня, 2022 р., 09:29
Станом на ранок більше ніж 653 дитини постраждало в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.
18 Травня, 2022 р., 09:28
Війна в Україні цьогоріч скасувала традиційне зовнішньо незалежне оцінювання (ЗНО). Натомість у 2022 році заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ). Його результати будуть використовувати для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей).
17 Травня, 2022 р., 14:09
Віцепрем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук  повідомила: «В інтересах збереження життів вчора було евакуйовано 52 важкопоранених наших військовослужбовців. Після стабілізації їх стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Працюємо над подальшими етапами гуманітарної операції.Дасть Бог, все буде добре»