Новини Оратівської селищної ради

26 Квітня, 2022 р., 13:03
Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!
26 Квітня, 2022 р., 08:40
Війна і Чорнобиль: хронологія подій Рано вранці 24 лютого 2022 року Російська Федерація напала на Україну. Увечері в перший же день війни з'явилася інформація про підготовлюваний Росією теракт на території Чорнобильської АЕС.
22 Квітня, 2022 р., 10:10
Є багато свят, які люблять   зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. На Великодні свята відбуватимуться богослужіння у великій кількості храмів. В ці святкові дні культові заклади відвідає велика кількість людей, серед яких буде багато людей похилого віку  а також дітей.
20 Квітня, 2022 р., 13:10
Українці, що були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, можуть отримати статус ВПО онлайн, подати заявку на щомісячну виплату.
11 Квітня, 2022 р., 15:04
В умовах воєнного стану вимоги до виїзду дітей за кордон, в тому числі – з інвалідністю, є спрощеними. Діти з інвалідністю разом з особами, які їх супроводжують, мають право на позачерговий перетин державного кордону України.