Новини Оратівської селищної ради

22 Березня, 2022 р., 14:04
Споживчий ринок держави нестабільний.  Починаючи із 24 лютого 2022 року зросли в ціні всі товари. Причина одна – війна.  Однак, економіка держави перебудовується, сьогодні, у відносно мирних регіонах (якщо такі є), у торгівельній мережі є продукти першої необхідності, лікарські засоби, паливно-мастильні матеріали, тощо. Можливо не у такому, звичному для нас асортиментів, але все ж таки є.
22 Березня, 2022 р., 10:23
Уже 27 днів поспіль Україна героїчно знищує ворожі колони техніки окупантів, а світові лідери колонами виходять з ринку Росії
22 Березня, 2022 р., 10:21
Щоб боротися з російською загрозою, Європейському Союзу не обов’язково брати до рук зброю – потрібно вступати в бій на дипломатичному та економічному фронтах. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю світовим мовникам.
22 Березня, 2022 р., 10:16
Росії варто відійти від ультиматумів щодо України, адже вони не приведуть до жодного результату. Потрібно шукати компроміс, щоб закінчити війну. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю світовим мовникам.
22 Березня, 2022 р., 10:10
Кожному переселенцю в Україні держава виплачуватиме щомісяця допомогу в розмірі 2 тисячі гривень
22 Березня, 2022 р., 10:09
Розпочалася двадцять сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
18 Березня, 2022 р., 13:12
Попри нелегкі часи, Головне управління Пенсійного фонду Вінниччини продовжує працювати над виконанням своїх пріоритетних завдань.