Новини Оратівської селищної ради

24 Березня, 2022 р., 14:17
В умовах воєнного стану відбулись деякі зміни в законодавстві, які будуть цікавими і корисними для суб’єктів господарювання, так і для громадян. Зокрема:
24 Березня, 2022 р., 13:36
Україна сподівається найближчим часом повернути полонених українських військових з острова Зміїний, обмінявши їх на російських моряків.
24 Березня, 2022 р., 10:45
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 23.03 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02 to 23.03 were approximately: особового складу / personnel - близько/ about 15800 осіб, танків / tanks ? 530 од, бойових броньованих машин / APV ? 1597 од, артилерійських систем / artillery systems – 280 од, РСЗВ / MLRS - 82 од, засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems - 47 од, літаків / aircraft – 108 од, гелікоптерів / helicopters – 124 од, автомобільної техніки / vehicles - 1033 од, кораблі /катери / boats / cutters - 4 од, цистерн з ПММ / fuel tanks - 72, БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level - 50. Спеціальна техніка / special equipment - 16. Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій. / Data are being updated. The calculation is complicated by the high intensity of hostilities.
24 Березня, 2022 р., 10:42
Перша леді Олена Зеленська:
24 Березня, 2022 р., 10:40
Розпочалася двадцять дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
24 Березня, 2022 р., 09:42
ЯКЩО ВИ СТАЛИ ПОТЕРПІЛИМ АБО СВІДКОМ ВОЄННИХ ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ, ФІКСУЙТЕ ТА НАДСИЛАЙТЕ ДОКАЗИ!!!
24 Березня, 2022 р., 07:43
Діти і війна. Ці два слова не повинні бути поряд. Але зараз наші діти вимушені жити у воєнний час. Вони чують сирени тривоги та вибухи, вони проводять дні у бомбосховищах та підвалах. Їм страшно і вони задають страшні для батьків питання.
24 Березня, 2022 р., 07:41
Зазнавши нищівних втрат на території України, російські окупанти намагаються завербувати білоруських солдатів. За наявною інформацією, поки що немає офіційного наказу про мобілізацію громадян Білорусі, але керівництво росії продовжує агітувати білорусів взяти участь у військових діях на території нашої держави.