Новини Оратівської селищної ради

10 Травня, 2022 р., 16:18
Республіка Польща може виступати великим транзитером палива для України, забезпечуючи надходження понад 200 тисяч тонн продукції щомісячно. Про це повідомила  перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко за підсумками польсько-українського енергетичного форуму у Варшаві.
10 Травня, 2022 р., 16:17
Це підтверджено результатами досліджень та рекомендовано авторитетними міжнародними організаціями, такими як World Health Organization (WHO) та Європейський центр з профілактики та контролю захворюваності.
10 Травня, 2022 р., 13:33
Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк інформує: "Щойно, після мого виступу у Сеймасі Литви, мала особливу честь бути свідком ухвалення історичного рішення про визнання дій рф в Україні - геноцидом Українського народу! Рішення прийнято одноголосно!"
10 Травня, 2022 р., 13:30
Відповідну заяву зробив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
10 Травня, 2022 р., 13:28
Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує виплату щорічної разової грошової допомоги майже мільйону людей відповідно до Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” в умовах воєнного стану.
10 Травня, 2022 р., 13:25
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 10.05 орієнтовно склали:
10 Травня, 2022 р., 13:22
Станом на ранок офіційне число дітей-жертв не змінилося - 226. Зросла кількість поранених - 416. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. 8 травня внаслідок ворожого обстрілу крилатими ракетами населеного пункту Нова Дофінівка Одеського району Одеської області отримала поранення 17-річна дівчина. Внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1657 закладів освіти. При цьому 132 з них зруйновано повністю.
04 Травня, 2022 р., 11:04
З допомогою  чат ботів кожен громадянин зможе оперативно допомогти українській спецслужбі викрити злочинців.