Корисна інформація. Оголошення

23 Грудня, 2022 р., 10:06
Сухофрукти, які у великій кількості можна знайти на прилавках магазинів, можуть бути не тільки корисними, а й небезпечними для вживання. Все залежить від того, який метод сушіння застосовувався для їх отримання.
23 Грудня, 2022 р., 10:04
Дератизація   – це комплекс заходів для знищення гризунів (щурів, мишей, полівок та ін.)     Дератизація є одним із суттєвих способів боротьби з інфекційними захворюваннями шляхом винищування гризунів - носіїв і джерел багатьох інфекційних хвороб (чуми, туляремії, гельмінтозів та ін). Вона має не тільки протиепідемічне, але й економічне значення, оскільки гризуни завдають великої шкоди сільському господарству, знищуючи посіви, пошкоджуючи зелені насадження, сади, і наносять інший економічний збиток в побуті.
08 Грудня, 2022 р., 13:34
Головне управління ДПС у Вінницькій області, для унеможливлювання втрат до бюджетів усіх рівнів та правильного зарахування коштів при сплаті податків, зборів, та єдиного внеску, надає інформацію щодо правильності заповнення розрахункового документа (відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666) для інформування платників з розміщенням в ЦНАП (та/або адміністративних приміщеннях ТГ).
17 Листопада, 2022 р., 15:14
Іранські дрони-камікадзе Shahed-136, якими країна-агресор б’є по українських населених пунктах, несуть близько 40 кг вибухівки. Під час вибуху вони викликають сильну вибухову хвилю та велику кількість дрібних уламків.
17 Листопада, 2022 р., 14:33
Брудна бомба» – це суміш вибухівки, наприклад динаміту, і радіоактивних речовин. Не слід плутати її з ядерною зброєю і вибухом на АЕС. «Брудні бомби» ще називають «зброєю терористів», бо вони в першу чергу – інструмент залякування.
16 Листопада, 2022 р., 08:35
Світловідбивний браслет рятує життя пішохода у темряві! Прагнеш убезпечити себе та близьких у придорожній темряві – вдягай світловідбивний браслет на одяг!
14 Листопада, 2022 р., 13:41
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГУРМАН» (ПП «ГУРМАН») код ЄДРПОУ 39166364. Основним видом діяльності – Код КВЕД 10.51 Перероблення молока, виробництво масла та сиру. Юридична та фактична адреса: 22612, Вінницька обл., Вінницький р-н (Оратівський р-н), с.Чернявка, вул. Першотравнева, 35, тел. 0964402364. Мета: має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Термін дії дозволу – необмежений. Діяльність не підлягає розробці ОВД.
11 Листопада, 2022 р., 10:01
09 Листопада, 2022 р., 14:49
Шановні жителі Оратівської громади!
21 Жовтня, 2022 р., 13:49
Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ