Корисна інформація. Оголошення

24 Березня, 2023 р., 10:26
29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у  відновлення України,   створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності. Подія об’єднує тисячу […]
24 Березня, 2023 р., 09:55
Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
24 Березня, 2023 р., 09:51
З приходом весни на городах і полях, територіях підприємств та будинків, відпочинкових зон, придорожних смугах проводять прибирання сміття та минулорічного листя і, часто-густо, спалюють нагромаджене.
20 Березня, 2023 р., 08:51
Всеукраїнський щорічний конкурс «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» за підсумками 2021 та 2022 років
14 Березня, 2023 р., 14:04

10 Березня, 2023 р., 13:47
Для вивчення громадської думки, Оратівська селищна рада приймає пропозиції щодо  перейменування вулиць в смт Оратів та с. Прибережне.
02 Березня, 2023 р., 14:57
Працевлаштування переселенців на Вінниччині: 975 осіб вже мають роботу
24 Лютого, 2023 р., 14:42
 Військова агресія Російської Федерації змінила життя в нашій країні, змінила життя кожного українця, кожної дитини. Команда дитячого оздоровчого табору «Маяк» дуже сподівається, що влітку 2023 р. стане можливим оздоровлення на території нашої області та Маяк знову збере всіх друзів та стане територією дитячого щастя.