Корисна інформація. Оголошення

16 Серпня, 2023 р., 11:37
Компанія iHUB в рамках  проєкту Capable Ukraine проводить безкоштовне навчання  за  програмою розвитку для людей з інвалідністю, які мають ідею створення бізнесу, або вже працюючий  бізнес на початковій стадії. В рамках Програми учасники  отримають інтенсивну підготовку через інтерактивні тренінги, індивідуальне та  групове менторство, консультування, а також психологічну та мотивовану підтримку. Навчання триватиме 10 тижнів.
16 Серпня, 2023 р., 09:26
Перегрівання організму – це хворобливий стан, що може виникнути внаслідок тривалої дії на організм підвищеної температури зовнішнього середовища
16 Серпня, 2023 р., 09:22
 У літній період частішають випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції такі як сальмонела, кишкова паличка, ротавіруси тощо.
15 Серпня, 2023 р., 16:33
Триває набір для участі в експериментальному проєкті щодо запровадження інституту помічника ветерана.
15 Серпня, 2023 р., 16:29
30 серпня відбудеться онлайн захід «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років.
15 Серпня, 2023 р., 10:23
Однією з найпоширеніших причин нещасних випадків при користуванні газом у побуті є самовільне втручання споживачів у систему газопостачання.
10 Серпня, 2023 р., 10:47
Оратівська селищна рада повідомляє, що в зв'язку з переходом на електронний документообіг, працівниками Центру надання адміністративних послуг селищної ради проводиться наповнення бази даних Реєстру територіальної громади (далі РТГ).
09 Серпня, 2023 р., 09:55
До уваги жителів смт Оратів!