Корисна інформація. Оголошення

27 Червня, 2023 р., 15:22
Шановні жителі Оратівської громади!
09 Червня, 2023 р., 14:44
На виконання вимог абзацу другого частини другої статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» ( № 1658-IX від 15.07.2021) з метою громадського обговорення публікуються проєкти рішень органу місцевого самоврядування щодо ліквідації закладів освіти. Пропозиції та зауваження приймаються  відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради за наступними контактами: вул. Героїв Майдану, 78, смт Оратів, Вінницький район, Вінницька область, 22600; електронна адреса: [email protected].
09 Червня, 2023 р., 08:39
Допомога внутрішньо-переміщеним особам (ВПО)  або постраждалим сім’ям внаслідок агресії РФ, а саме:
06 Червня, 2023 р., 11:57
До відома керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо заходів про забезпечення пожежної безпеки майбутньої зернозбиральної кампанії 2023 року на території Вінницького району
06 Червня, 2023 р., 11:56
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час перебування та відпочинку у лісі.
02 Червня, 2023 р., 10:10
В Україні зміниться підхід до служби в органах місцевого самоврядування
24 Травня, 2023 р., 13:29
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.