Корисна інформація. Оголошення

07 Вересня, 2023 р., 10:16
Приватне акціонерне товариство «Зернопродукт МХП» (скорочене найменування – ПрАТ «Зернопродукт МХП»; код ЄДРПОУ 32547211; юридична адреса: 08800, Київська область, Обухівський район, м. Миронівка, вул. Елеваторна, 1; тел.: +38 (067) 403 47 69; ел. пошта: [email protected]) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для Промислового майданчика ПрАТ «Зернопродукт МХП», що знаходиться за адресою: 22616 Вінницька область, Вінницький район, с. Скала, вул. Нагірна, 23а.
07 Вересня, 2023 р., 10:14
Приватне акціонерне товаристово (скорочене найменування – ПрАТ «Зернопродукт МХП», код ЄДРПОУ 32547211, юридична адреса: Україна, 08800, Київська область, Обухівський район, місто Миронівка, вул. Елеваторна, буд. 1, тел.: (067) 403 47 69, ел. пошта: [email protected]) повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для Промислового майданчика, що знаходиться за адресою: 22630 Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Велика Ростівка, вул. Щаслива, 20.
01 Вересня, 2023 р., 11:26
Паліативні хворі можуть отримувати знеболювальні лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою. З 31 серпня до програми реімбурсації включено шість препаратів Морфіну в таблетках – чотири безоплатні та два з доплатою.
01 Вересня, 2023 р., 10:16
Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги.
31 Серпня, 2023 р., 11:47
ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»  повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для проммайданчика.
21 Серпня, 2023 р., 10:52
Блискавка вкрай рідко вражає людину, однак наслідки цього можуть бути фатальними. Ймовірність удару блискавки в людину становить близько 1 до мільйона. Хоч це справді рідкість, наслідки удару блискавкою для здоров’я людини дуже серйозні.  Яка небезпека блискавки
16 Серпня, 2023 р., 11:37
Компанія iHUB в рамках  проєкту Capable Ukraine проводить безкоштовне навчання  за  програмою розвитку для людей з інвалідністю, які мають ідею створення бізнесу, або вже працюючий  бізнес на початковій стадії. В рамках Програми учасники  отримають інтенсивну підготовку через інтерактивні тренінги, індивідуальне та  групове менторство, консультування, а також психологічну та мотивовану підтримку. Навчання триватиме 10 тижнів.
16 Серпня, 2023 р., 09:26
Перегрівання організму – це хворобливий стан, що може виникнути внаслідок тривалої дії на організм підвищеної температури зовнішнього середовища