Новини Оратівської селищної ради

30 Вересня, 2020 р., 09:27
Насиченим, виявився вівторок, 29 вересня 2020 року.  Цього дня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради на розгляд, якого винесено ряд важливих питань.
30 Вересня, 2020 р., 08:12
Шановні бібліотекарі Оратівщини!
25 Вересня, 2020 р., 10:24
Шановні працівники дошкільних закладів!
25 Вересня, 2020 р., 09:28
24 вересня відбулася чергова  40 сесія селищної ради 8 скликання. На розгляд сесії були винесені такі питання:
23 Вересня, 2020 р., 11:41
На цей раз у центрі селища встановлюється фотозона, адже багато хто із оратівчан та гостей селища полюбляють сфотографуватись біля цікавих місць і викласти ці фото у соціальні мережі.  Вже завершені роботи по вимощенню пішохідної доріжки, сьогодні будівельники здійснюють вимощення кругу де буде встановлений, вже виготовлений, об’єкт «велосипед та парасоля». По завершенню будівництва цей куточок нашого селища стане більш красивішим та привабливішим і безперечно – відвідуванішим.
23 Вересня, 2020 р., 09:10
22 вересня у віддаленій групі ЗДО «Сонечко» в с. Рожична пройшла презентація дитячої книги "Веселкове перевесло "  Явдокії Тимофіївни Возної.  Під час презентації дітки з цікавістю слухали вірші автора та задавали свої запитання . Приємним сюрпризом стало те, що кожна дитина отримала книжечку в подарунок з гарними побажаннями та автографом від автора .
23 Вересня, 2020 р., 08:13
Сьогодні 22 вересня, у нашій Рожичнянській сільській бібліотеці, Йолкіною Наталією Іванівною, було проведено тематично-виховну годину ''Партизанська слава, слава України''.