Новини Оратівської селищної ради

27 Листопада, 2020 р., 09:31
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує чоловіків віком від 18 років, придатних за станом здоров'я, на військову службу за контрактом.
27 Листопада, 2020 р., 09:22
Кожного року в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті.
26 Листопада, 2020 р., 13:54
Постанова Оратівської селищної ТВК Вінницького району Вінницької області №48 від 26.11.2020 року "Про скликання першої сесії новообраної Оратівської селищної ради"
26 Листопада, 2020 р., 09:18
#ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Це спільна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.
20 Листопада, 2020 р., 10:21
Це свято було встановлено у 1954-му Генеральною Асамблеєю ООН. Річ у тому, що саме діти – є най незахищеним прошарком суспільства, тому так важливо привертати увагу до цієї проблеми. Права дітей порушують щодня у кожному куточку Землі і лише ми, дорослі, можемо це зупинити. Завдяки старанній праці небайдужих людей маємо "Декларацію прав дитини" від 1959-го і "Конвенцію прав дитини" (1989-го).
17 Листопада, 2020 р., 16:05
16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.
17 Листопада, 2020 р., 15:18
Про фінансові звіти щодо надходження та використання коштів виборчих фондів місцевих організацій партій та кандидатів в депутати, кандидата на посаду селищного голови Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року