Новини Оратівської селищної ради

10 Грудня, 2020 р., 16:06
Про співпрацю  Фонду, закладів охорони здоров’я  та роботодавців
10 Грудня, 2020 р., 13:43
Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року. Таке рішення ухвалив Уряд за результатами трьох тижнів обговорень з представниками бізнесу, з місцевою владою, епідеміологами.
09 Грудня, 2020 р., 08:03
9 грудня — Міжнародний день пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і запобігати цим злочинам.
08 Грудня, 2020 р., 14:42
Пам'ятка населенню: Щоб не травмуватися під час ожеледиці Зима – пора  не лише епідемії гострих респіраторних захворювань, це також час сплеску травматизму. Забої, переломи під час падіння в ожеледицю - звичайна справа. Але наслідком навіть незначного падіння може виявитися важка травма – складний перелом (пошкодження хребта, кісток тазу, шийки стегна).
07 Грудня, 2020 р., 09:24
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
04 Грудня, 2020 р., 14:53
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО та ветерани війн!
04 Грудня, 2020 р., 14:43
Сьогодні, у приміщенні Оратівської дитячої музичної школи відбулась нарада із колишніми очільниками сільських територіальних громад, секретарями сільських рад, бухгалтерами органів місцевого самоврядування. Нагальність цієї наради була зумовлена врегулюванням окремих питань  щодо надання адміністративних послуг жителям громад, оформленням трудових відносин із  колишніми працівниками, що втратили свої повноваження відповідно до рішення 1 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 27 листопада 2020 року, формуванням місцевого бюджету та відповідних програм на наступний рік, впорядкуванням документації сільських рад.