Новини Оратівської селищної ради

16 Лютого, 2021 р., 14:27
Вітаємо переможців II Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Майбутнє України», які порадували нас своїми перемогами.
16 Лютого, 2021 р., 14:22
Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Winter Art fest», який проходив у місті Києві.
15 Лютого, 2021 р., 14:45
             З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, сьогодні, 15 лютого, в смт Оратів біля пам’ятного знаку загиблим воїнам - афганцям відбувся мітинг - реквієм.
11 Лютого, 2021 р., 08:26
Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 01.10.2019.
10 Лютого, 2021 р., 09:41
Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації закликає громадян бути уважними та обережними  під час ускладнення погодних умов.
10 Лютого, 2021 р., 08:57
У понеділок, 08 лютого 2021 року, відбулась нарада при селищному голові.