Новини Оратівської селищної ради

08 Травня, 2023 р., 15:50
Як відновити документи на право власності?
08 Травня, 2023 р., 14:51
        8 травня біля Меморіального комплексу воїнам визволителям в селищі Оратів відбувся мітинг-реквієм «В травневий день нагадує весна..»,  присвячений Дню пам’яті та примирення та 78 річниці Перемоги над нацизмом.
05 Травня, 2023 р., 15:08
Шановні жителі нашої громади!
05 Травня, 2023 р., 13:17
Через війну багато внутрішніх переселенців втратили документи про освіту чи попередню роботу. Для того, щоб працевлаштуватися на новому місці, переселенці мають підтвердити свою кваліфікацію.
05 Травня, 2023 р., 13:14
Минулого року Міністерство охорони здоров'я України на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників»: https://work.moz.gov.ua/
04 Травня, 2023 р., 14:08
Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили відділення Юридичної клініки. Науково-педагогічні працівники та курсанти університету надаватимуть безоплатну правову допомогу громадянам з питань захисту їх прав і свобод у різних галузях права: цивільному, трудовому, адміністративному, господарському тощо.