Новини Оратівської селищної ради

28 Квітня, 2023 р., 17:08
Сьогодні, 28 квітня 2023 року в залі засідань Оратівської селищної ради відбулася нарада селищного голови з керівниками комунальних підприємств та виконавчих органів селищної ради. На порядку денному стояли найважливіші питання життєдіяльності громади. Розпочалася нарада з хвилини мовчання за усіма загиблими під час військової агресії росії  проти України, в тому числі і за загиблими в Умані та Дніпрі під час сьогоднішнього нічного нальоту.
28 Квітня, 2023 р., 17:07
27 квітня 2023 року в приміщенні зали засідань селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.
28 Квітня, 2023 р., 15:25
28 квітня на сесії обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області». Воно стосується діяльності на території Вінниччини УПЦ у єдності з московським патріархатом.
26 Квітня, 2023 р., 16:17
26 квітня, з нагоди 37  річниці аварії на Чорнобильській АЕС, відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку Чорнобильській трагедії в смт Оратів. В заході взяли участь керівництво громади, представники установ та організацій, ліквідатори аварії, представники громадськості селища.
26 Квітня, 2023 р., 15:57
До загального фонду бюджету громади за І квартал 2023 року надійшло 25023,3 тис. грн. податків і платежів, що становить 21,6 % до річного плану.       Основним податком, який наповнює бюджет громади, є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 14516,4 тис. грн. або 58 % від усіх надходжень. Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 9246,8 тис. грн., з них надійшло єдиного податку – 5625,3 тис. грн., плати за землю – 3378,8 тис. грн., податку на нерухоме майно – 211,5 тис. грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до загального фонду бюджету громади надійшло 19860,7 тис. грн. дотацій і субвенцій із державного та обласного бюджетів.
17 Квітня, 2023 р., 13:54
У США вперше ухвалили законопроєкт, що притягує до відповідальності Компартію Китаю за вирізання органів
17 Квітня, 2023 р., 13:53
Багато людей втратили роботу через війну і досі перебувають в активному пошуку, звертаючись за допомогою до служби зайнятості. Станом на 14 квітня 2023 року у Вінницькій обласній службі зайнятості на обліку перебувають майже 5 тис. безробітних.
06 Квітня, 2023 р., 16:37
В Оратівській селищній раді 06.04.2023 року проведено засідання робочої групи, на якій обговорено економічно обгрунтований тариф на воду, порядок та строк його запровадження. Робоча група відзначила, що економічно обгрунтований тариф на воду на сьогодні становить 52 гривні 41 копійка та рекомендує своїм рішенням поетапне його запровадження: з 01.05.2023 року - 37 грн/1м3 для населення на 6 місяців з наступним затвердженням економічно обгрунтованого тарифу. Остаточне рішення щодо встановлення тарифу буде прийнято на засіданні виконавчого комітету селищної ради.