Новини Оратівської селищної ради

04 Липня, 2023 р., 14:27
Вячеслав Соколовий: «Підтримати військовослужбовців та їхні родини – наш головний обов’язок!»
29 Червня, 2023 р., 14:30
Міністерство охорони здоров'я опублікувало пам'ятку, що робити в тому разі, якщо у вашій місцевості трапилась радіаційна аварія.
14 Червня, 2023 р., 08:38
Уряд вдосконалив програму надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу
14 Червня, 2023 р., 08:27
Серед інфекційних захворювань особливе місце займають гострі кишкові інфекції: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції та ін. Інфекційні хвороби цієї групи спричиняються різними збудниками: найпростішими, бактеріями, вірусами. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.
13 Червня, 2023 р., 08:35
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОРАТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!! 13.06.2023 року у нашій громаді знову траур та знову приспущені державні прапори.
06 Червня, 2023 р., 16:00
6 червня 2023 року   відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  Оратівської селищної ради під головуванням Оратівського селищного голови Галини Лошак.
01 Червня, 2023 р., 09:08
Дорогі діти, шановні батьки!