Новини Оратівської селищної ради

08 Серпня, 2023 р., 15:54
 Триває робота над створенням Меморіалу пам’яті  у селищі Оратів, з метою увічнення пам’яті загиблих земляків – захисників і захисниць в російсько- українській війні.
04 Серпня, 2023 р., 19:13
З Днем народження щиро і сердечно вітаємо депутатів Оратівської селищної ради: ВИХОДЗЯ Юрія Петровича і НЕМИРОВСЬКУ Олену Михайлівну!
04 Серпня, 2023 р., 19:01
4 серпня  під головуванням виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової відбулося пленарне засідання 43 сесії 8 скликання Оратівської селищної ради, у якому взяли участь 22 депутати селищної ради, заступники селищного голови, керуюча справами  виконавчого комітету селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники ЗМІ.
04 Серпня, 2023 р., 13:44
3 серпня  під головуванням виконуючої обов’язки селищної  голови, секретаря  Оратівської  селищної ради Лесі Ларіонової  відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, у якому взяли участь члени виконавчого комітету селищної ради та запрошені  керівники відділів селищної ради.
31 Липня, 2023 р., 16:25
28 липня з нагоди Дня Української Державності на центральній площі смт Оратів  пройшов патріотичний захід «З миром, молитвою і вірою до Перемоги й єдності народу» за участю керівництва, працівників селищної ради та громадськості.
28 Липня, 2023 р., 11:51
Шановні жителі Оратівської громади!
26 Липня, 2023 р., 16:58
До уваги споживачів газу!