Новини Оратівської селищної ради

08 Вересня, 2023 р., 13:47
 Щиро вітаємо спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту та прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту, що традиційно відзначається у другу суботу вересня. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації здорового способу життя та розвитку спортивної галузі!
08 Вересня, 2023 р., 08:13
Важка втрата… Біль та порожнеча… Ще один захисник поклав життя за незалежність України, наш земляк – Лінник Петро Сергійович.
05 Вересня, 2023 р., 13:22
Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує про нововведення Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон 3219), які набули чинності 01.08.2023.
05 Вересня, 2023 р., 13:19
Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що відповідно до пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі - Кодекс) дохід з джерелом його походження з України - це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.
05 Вересня, 2023 р., 09:57
На порталі Дія доступні такі 4 види допомоги для сімей з дітьми:
05 Вересня, 2023 р., 09:56
Нагадуємо, працює гаряча лінія Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки.
04 Вересня, 2023 р., 13:48
 Нещодавно повідомлялося про придбання для наших захисників радіосканера Whistler TRX-2, який було передано  військовослужбовцю із Оратівщини, за що він щиро вдячний землякам:
04 Вересня, 2023 р., 13:38
Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком?