Новини Оратівської селищної ради

29 Серпня, 2023 р., 18:24
І знову втрати у нашій громаді…
25 Серпня, 2023 р., 21:30
24 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Оратівської селищної ради.
25 Серпня, 2023 р., 15:51
24 серпня, у день народження Української Держави, напередодні нового навчального року гарним подарунком для 58 дітей Оратівської територіальної громади стали шкільні набори. Це наплічники з шкільним приладдям: щоденник, зошити, фарби, ручки, фломастери, олівці, клей, ножиці та інші канцелярські товари. Допомога стала можливою за ініціативи Сергія Борзова, голови Вінницької ОДА, та підтримки Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям "UNICEF" при ООН. "UNICEF" є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.
25 Серпня, 2023 р., 15:38
Відзначення  32-ї річниці Незалежності України для оратівчан було сповнене сумом  і скорботою. За ініціативи Оратівської селищної ради, яка була підтримана родинами загиблих земляків і громадськістю, на центральній площі селища було встановлено Алею пам’яті і слави.  Пам’яті і слави Героїв, які стали небесним військом і увійшли в історію як  Захисники, Миротворці. Вони залишатимуться живими доти, доки їх пам’ятають, тому кожен з нас зобов’язаний берегти в серці пам’ять про тих, хто обороняв нас та нашу державу.
25 Серпня, 2023 р., 10:16
За дорученням депутатів селищної ради створено робочу групу з питань старостинських округів. До її складу увійшли заступники селищного голови, депутати, посадові особи виконавчих органів селищної ради: Ігор Барський, Сергій Сливка, Наталія Виходзь, Федір Барановський , Олег Галушка, Валентина Голдун, Петро Друзь, Майя Дубінецька, Галина Кириленко, Надія Мельничук, Валерій Новодворський, Богдан Шевчук, Сергій Шевчук.
24 Серпня, 2023 р., 18:05
Сьогодні керівництво селищної ради вшанували пам’ять  загиблих земляків, які боролися за незалежність  нашої держави.
23 Серпня, 2023 р., 16:37
23 серпня Оратівщина у єдності з усією Україною вшанувала один із державних символів – Державний Прапор України. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.
23 Серпня, 2023 р., 16:34
Дорогі жителі Оратівської територіальної громади!