Новини Оратівської селищної ради

23 Травня, 2023 р., 16:04
День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.
22 Травня, 2023 р., 13:24
Про це повідомили у Департаменті гуманітарної політики ОВА.
22 Травня, 2023 р., 11:24
Оновлено порядок реєстрації та перереєстрації безробітних
19 Травня, 2023 р., 14:05
Правила безпечної поведінки на воді, біля водоймищ!!! Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.
18 Травня, 2023 р., 09:13
Вже майже рік в Україні діє експериментальний проект, реалізований  Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення, обміну паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон.
18 Травня, 2023 р., 09:12
У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України пояснюють, що отримують дуже багато запитів від громадян, які хочуть подати заяву на виплату допомоги, але не можуть, бо Дія не відображає їх житло. Це унеможливлює й подачу заяви, адже наявність запису про право власності в Державному реєстрі речових прав (ДРРП) є обов'язковою умовою для подання заяви на отримання допомоги в рамках програми єВідновлення.
17 Травня, 2023 р., 15:40
Шановні жителі нашої громади! На першому поверсі Оратівської селищної ради встановлено «Скриньку довіри». Відтепер ви маєте можливість залишити свої пропозиції, відгуки про роботу відділів і співробітників селищної ради!   Заохочуємо Вас активно використовувати такий спосіб зворотного зв'язку - це для нас цінно і дуже важливо!