Новини Оратівської селищної ради

20 Лютого, 2024 р., 19:16
На вшанування десятої річниці найтрагічніших подій Революції Гідності на площі у селищі Оратів пройшло народне віче пам’яті Героїв Небесної Сотні «А Сотня відлетіла в небеса».
19 Лютого, 2024 р., 21:52
Цей день покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України. Це нагадування про високу ціну свободи й про цінності, за які й нині воює Україна.
19 Лютого, 2024 р., 08:57
Цього дня 1992 року Верховна  Рада України офіційно затвердила золотий тризуб на синьому щиті як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.
16 Лютого, 2024 р., 09:37
Продовжуємо співпрацю із представниками  благодійного фонду «Право на захист», які надають різнопланову методичну допомогу фахівцям  соціальної роботи  Оратівської селищної ради.
16 Лютого, 2024 р., 08:45
16 лютого День єднання 🤝 українського народу. День, який нагадує кожному із нас ХТО МИ Є!
16 Лютого, 2024 р., 08:41
16 лютого в Україні відзначається День єднання, покликане згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ.
15 Лютого, 2024 р., 16:39
Сьогодні 35 років, коли останній радянський солдат перетнув афгансько-узбецький кордон і закінчилася чергова жахлива сторінка історії нашого народу.
15 Лютого, 2024 р., 08:04
Це стає можливим завдяки новим формам роботи Оратівської селищної комунальної аптеки у тісній співпраці із Центром первинної медико-санітарної допомоги. Маючи фінансову підтримку із бюджету селищної територіальної громади, соціальна аптека  за доступними цінами реалізовує жителям громади лікарські препарати, встановлюючи мінімальні торговельні надбавки.