Новини Оратівської селищної ради

23 Вересня, 2016 р., 09:06
Рішення щодо об’єднання громад прийняті сесіями Оратівської селищної, Рожичнянської та Угарівської сільських рад. Позачергові сесії відповідних рад відбулися 14 вересня 2016 року і ними прийняті рішення про об’єднання  в Оратівську селищну об’єднану територіальну громаду із центром у смт Оратів. Відповідно до пункту 7 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Оратівський селищний голова Ігор Барський звернувся до Вінницької обласної державної адміністрації із пропозицією звернутися до  Центральної виборчої комісії із клопотанням щодо прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Оратівської селищної об’єднаної ради та Оратівського селищного голови.
19 Вересня, 2016 р., 14:37
У кінці 80-х років минулого століття у центральній частині селища Оратів було встановлено скульптурну композицію українським козакам-музикам. Її автором став Шлейко Михайло Іванович, у той час – архітектор Оратівського району.
07 Вересня, 2016 р., 09:28
Саме стільки  разів було потрібно громадській організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» аби провести тендер та визначити підрядну організацію для реалізації мікропроектної пропозиції «Впровадження енергоефективних заходів в ДНЗ «Сонечко»  смт Оратів. Капітальний ремонт системи опалення, утеплення горищного перекриття».  Дві перші спроби були невдалими через те, що учасники конкурсу подавали неповний пакет тендерної документації або не дотримувались запропонованих нами видів робіт.  У зв’язку із цим ми втратили дорогоцінний час – цілий місяць. Нарешті втретє, маючи певний досвід участі у тендерних процедурах   учасниками  було вірно оформлений увесь пакет документів і 05 вересня 2016 року тендерний комітет ГО «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів» визначив переможця. Ним стало  ТОВ «Союз Груп» м. Гайсин.
02 Вересня, 2016 р., 10:00
Шановні підприємці !
01 Вересня, 2016 р., 14:55
Розпочався новий навчальний рік. Традиційно цього дня учні, вчителі, батьки, мешканці селища  зібрались на шкільному подвір’ї  Оратівської загальноосвітньої школи аби відзначити День знань. Цьогоріч  47 першокласників вперше сядуть за парти.
25 Серпня, 2016 р., 14:03
Під таким гаслом проходить  Всеукраїнська акція «Велика українська хода» на честь Героїв  Майдану та Героїв АТО.
23 Серпня, 2016 р., 15:38
Урочисті заходи з нагоди святкування 25-ої річниці, з Дня незалежності України відбулися в смт Оратів.
23 Серпня, 2016 р., 08:07
Шановні Оратівчани!
22 Серпня, 2016 р., 15:30
Традиційний шаховий турнір, організований Оратівською селищною радою відбувся 20 серпня 2016 року. Він приурочений до ювілейної 25-ої річниці  з Дня незалежності України. У спортивних змаганнях взяло участь 7 шахістів. Справжні ентузіасти цієї гри – Васютинський І. І., Бірчак Г. В., Гуменюк О. М., Корецький М. М., Нечас В. В.,  Солоненко І. Д., Страшевський В. А. цього дня зібрались у приміщенні селищної ради аби визначити найсильнішого. Турнір тривав біля 6 годин. Найсильнішим шахістом цього року виявився Солоненко І. Д., який здобув  6 перемог. Друге місце виборов Корецький М. М., третє – Васютинський  І. І.