Новини Оратівської селищної ради

24 Березня, 2017 р., 10:06
Розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року № 11  оголошено про проведення  чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Проекти необхідно було подати до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації до 28 лютого 2017 року.
23 Березня, 2017 р., 10:58
Із настанням сприятливих погодних умов розпочався завершальний етап модернізації  дошкільного навчального закладу «Сонечко» смт Оратів.  У минулому році тут виконано великий об’єм робіт: введено в дію котельню на твердому паливі, повністю замінено застарілу систему опалення, утеплено горищне перекриття, перекрито дах, утеплено зовнішні стіни фасаду.
22 Березня, 2017 р., 08:55
20 березня 2017 року у м. Київ, у Міжнародному виставковому центрі, під головуванням Президента України П. О. Порошенка  відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку.
13 Березня, 2017 р., 14:38
      Традиційно, щороку 13 березня, Оратівчани  відзначають чергові роковини визволення району від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні. Окупація району розпочалась 27 липня 1941 і тривала  до 13 березня 1943 року. Це були найтрагічніші роки для жителів району.  Довгоочікуване визволення  принесли воїни 151-ї, 155-ї, 240-ї, 197-ї, 135-ї стрілецьких, 192-ї гірсько-стрілецької, 4-ї гвардійської та 133 повітряно-десантних дивізій.
10 Березня, 2017 р., 09:55
       Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.
10 Березня, 2017 р., 09:17
Цікава концертна програма місцевих аматорів, творчих колективів та окремих учасників художньої самодіяльності була представлена учасникам святкового зібрання із нагоди чудового весняного свята, Міжнародного жіночого дня  8 Березня в селищі Оратів. Із вітаннями до прекрасної половини нашого суспільства виступили: заступник голови райдержадміністрації Палюри В. В., заступник голови районної ради Чугункін О. П., керівник об’єднаної територіальної громади – Оратівський селищний голова Барський І. І. Виступаючі відзначили роль жінки у суспільстві, їх участь та громадському житті селища, району, краю. Особливі слова подяки прозвучали на адресу жінок-волонтерів, військовослужбовців. Промовці щиро бажали нашим чарівним, дорогим, коханим жінкам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, родинного затишку, злагоди, миру та Божого благословення.
06 Березня, 2017 р., 13:08
Для їх підготовки було оголошено перерву у другому засідання першої сесії ради. За цей час працівниками  селищної ради спільно із депутатами ради було сформовано порядок денний наступного засідання та підготовлені проекти відповідних рішень. Їх  і було розглянуто на другому пленарному засіданні першої сесії селищної ради 22 лютого 2017 року.
03 Березня, 2017 р., 16:08
Друге пленарне засідання першої сесії селищної ради складалось із двох частин.
23 Січня, 2017 р., 08:42
Традиційний, відкритий шаховий турнір, організований Оратівською селищною радою відбувся 21 січня 2017 року. Він приурочений до Дня Соборності України. У спортивних змаганнях взяло участь 10 шахістів із різних населених пунктів району:  Барановський В. Ф., Бірчак Г. В., Корецький М. М.,  Ліхоткін А. П.,  Солоненко І. Д., Страшевський В. А. із смт Оратів;  Гурський О. Я., Деркач М. М., Сплодитель П. Т. із с. Медівка; Змикала І. Ю. із с. Фронтівка.  Турнір тривав біля 7 годин. Найсильнішим шахістом цього разу виявився Барановський Валерій Федорович,  який здобув  8 перемог та набрав відповідну кількість очок. Друге місце виборов Змикало Іван Юрійович, у його здобутку 7 перемог і одна нічия, третє місце посів Солоненко Іван Дмитрович, який набрав 7 очок.