Новини Оратівської селищної ради

26 Листопада, 2016 р., 12:44
18 Листопада, 2016 р., 16:38
Шановні працівники сільського господарства!
17 Листопада, 2016 р., 16:28
На минулому тижні відбулась 14 сесія селищної ради 7 скликання, на розгляд якої виносилось 8 питань порядку денного.
14 Листопада, 2016 р., 08:24
«Децентралізаційний марафон» - це широкомасштабна акція, що охоплює всі регіони України. Про її початок  було урочисто оголошено на засіданні Асоціації міст України, що проходило у червні 2016 року, у м. Одеса. Акція охоплює всі регіони України. Протягом півроку (червень-грудень) її заплановано провести у 1000 громадах нашої держави.
09 Листопада, 2016 р., 08:36
Відповідну Постанову про  формування складу Оратівської селищної виборчої комісії прийняла на своєму засіданні 04 листопада 2016 року Оратівська районна виборча комісія.
31 Жовтня, 2016 р., 09:42
На  жовтневе засідання виконавчого комітету було винесено  ряд важливих питань діяльності територіальної громади.
27 Жовтня, 2016 р., 16:22
Після двотижневої перерви, 24 жовтня 2016 року відновлено навчально-виховний процес у ДНЗ «Сонечко» смт Оратів, що був зумовлений виконанням певних ремонтних робіт. Підрядною організацією, виконано великий об’єм робіт щодо капітального ремонту системи опалення. Фактично дитячий садочок отримав нову, сучасну, енергоефективну систему опалення. До виконання окремих допоміжних робіт було залучено громадську організацію «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів», оскільки саме вона реалізувала мікропроектну пропозицію щодо виконання цих робіт в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». До робіт також долучилися працівники дошкільного закладу. На сьогодні, у всіх групах  дошкільному навчальному закладу, температура повітря становить не менше 20 градусів тепла.
21 Жовтня, 2016 р., 09:00
Укладено договір на виконання підрядних робіт щодо капітального ремонту покрівлі з азбестоцементних листів із заміною на металочерепицю, евакуаційних виходів, утеплення зовнішніх стін фасаду приміщення дошкільного навчального закладу «Сонечко» в смт Оратів. Такі роботи будуть виконуватись  у відповідності до   Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395, якою Оратівській селищній раді виділені кошти із державного бюджету на соціально-економічний розвиток в сумі 1811 тис. грн.
19 Жовтня, 2016 р., 08:02
Для того, щоб капітально відремонтувати систему опалення та утеплити горищне перекриття  дошкільного навчального закладу смт Оратів  із 10 жовтня 2016 року довелось оголосити  вимушені канікули для його вихованців. Загальні батьківські збори ДНЗ, що відбулися цього ж дня, зголосилися на таку  пропозицію селищної ради  та адміністрації закладу.