Новини Оратівської селищної ради

28 Листопада, 2023 р., 08:56
23 листопада виконуюча обов’язки оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова провела чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.
27 Листопада, 2023 р., 11:02
До уваги жителів громади!
24 Листопада, 2023 р., 16:13
24 листопада на вШАНУВАННЯ 90-річчя Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, керівництво громади, працівники комунальних підприємств,  управлінь та відділів селищної ради, небайдужі оратівчани скорботною ходою пройшли до кладовища у селищі Оратів. Біля пам’ятного знака, встановленого замореним голодною смертю оратівчанам, відбулася церемонія вшанування жертв геноциду проти українського народу. Квіти і пшеничні колоски стали символом скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів українців. Їх світлу пам’ять вшанували  хвилиною мовчання.
24 Листопада, 2023 р., 10:39
      22 листопада відбулося пленарне засідання 51 сесії селищної ради 8 скликання під головуванням виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової. У засіданні взяли участь 20 депутатів селищної ради та запрошені заступники селищного голови, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь і відділів селищної ради, представники засобів масової інформації.
22 Листопада, 2023 р., 15:40
50 позачергова сесія селищної ради 8 скликання відбулася 20 листопада під головуванням виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової.
21 Листопада, 2023 р., 08:21
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи, встановлений  указом Президента України з метою віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, змінивши хід історії України. Запровадження Дня Гідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей для українського суспільства. Цінностей, про які у Європі не говорили, бо вважали їх очевидними, про які в росії мовчали, бо вважали їх небезпечними.
20 Листопада, 2023 р., 13:30
17 листопада 2023 року під головуванням виконуючої обов’язки Оратівського селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової відбулося засідання виконавчого комітету.