Новини Оратівської селищної ради

17 Листопада, 2023 р., 15:54
З початку повномасштабного вторгнення від росії постраждали десятки тисяч дітей. Ще тисячі дітей депортовані до росії, втратили батьків, зазнали фізичного, сексуального чи психологічного насильства. Згідно змін від 01.06.2023 року до Урядової постанови № 268, такі діти можуть набути статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У нашій громаді також проживають діти внутрішньо переміщених осіб, які могли зазнати психологічного насильства. Тому 17 листопада відбулася спільна робоча зустріч керівників та фахівців  відділу соціального забезпечення та охорони здоров’я, служби у справах дітей селищної ради, комунального закладу «Оратівський селищний центр соціальних служб» з юристами благодійного фонду «Право на захист». У ході зустрічі обговорили питання порядку надання такого статусу постраждалим від війни дітям. Такий статус надається дітям лише рішенням виконавчого комітету за поданням пакету документів, у якому ключовим є акт оцінки потреб, проведений провідними фахівцями.
17 Листопада, 2023 р., 13:29
Шановні працівники та ветерани аграрної галузі Оратівської селищної територіальної громади!
16 Листопада, 2023 р., 09:24
Шановні працівники місцевого радіомовлення та зв’язку!
15 Листопада, 2023 р., 11:14
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ОРАТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ !!! Спецтранспорт «НА ЩИТІ» із тілом загиблого Героя  Кукурузи  Сергія Михайловича  сьогодні,  15 листопада,  орієнтовно  з 12.30 до 15.00 год. прослідує за маршрутом: м. Гайсин – смт Дашів –   с. Бабин – с. Оратів – смт Оратів по вулиці Героїв Майдану (через центр 14.30 год.) – с. Новоживотів – с. Якимівка – с. Бугаївка.
15 Листопада, 2023 р., 08:34
Невгамовний біль втрати і невимовної скорботи знову огорнув Оратівську селищну територіальну громаду. Житель с. Бугаївка Кукуруза Сергій Михайлович, 04.05.1988 року народження,  поповнив Небесний стрій, захищаючи Україну, її незалежність, мирне майбутнє кожного з нас.
09 Листопада, 2023 р., 09:15
З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Вінницькому академічному обласному театрі ляльок відбулося урочисте нагородження культпрацівників Вінниччини.
09 Листопада, 2023 р., 08:10
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва
08 Листопада, 2023 р., 21:36
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!!!
08 Листопада, 2023 р., 13:25
Слава Україні! Розпочалася шістсот двадцять третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.