Новини Оратівської селищної ради

01 Жовтня, 2023 р., 07:55
З Днем територіальної оборони України!
01 Жовтня, 2023 р., 07:47
Вітаємо людей старшого покоління з нагоди відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні!
01 Жовтня, 2023 р., 07:44
З Міжнародним днем музики!
01 Жовтня, 2023 р., 07:34
Шановні освітяни Оратівської селищної територіальної громади, ветерани педагогічної праці!
29 Вересня, 2023 р., 20:51
На підтримку ініціативи Оратівської селищної ради належного вшанування  мужності, героїзму, доблесті українських воїнів з нагоди відзначення 1 жовтня Дня захисників і захисниць України долучилися всі небайдужі мешканці Оратівщини.  З бажанням донести до кожного воїна-земляка, який несе сьогодні тягар війни, частинку домашнього затишку і тепла. Важливо, що все це робиться з особливою повагою і вдячністю до наших воїнів. Сьогодні всі працюють єдиним фронтом на Перемогу.
29 Вересня, 2023 р., 08:21
28 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Оратівської селищної ради за участі 34 членів виконкому. Головувала виконуюча обов’язки Оратівського селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова. Члени виконкому розглянули 25 питань порядку денного, що стосуються роботи освіти, культури, житлово-комунального господарства.
29 Вересня, 2023 р., 08:17
Щороку 29–30 вересня Україна та світ вшановують пам’ять жертв масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру. Він став місцем масових страт і поховань, великою братською могилою для людей багатьох національностей, в тому числі і українців. Тут починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943 року гітлерівські окупанти знищили понад 100 тис. осіб. Найтрагічнішими стали 29–30 вересня, коли вбили близько 34 тис. євреїв. Тому саме 29 вересня Україна та весь цивілізований світ вшановують пам’ять жертв масових розстрілів.